černé dlouhé šaty

Back to black: Proč v létě vsadit na černou barvu?

Letní barvy? Jasně! Proč ne. Někdy barvy umí opravdu zázraky.

Ale pozor –⁠ nikdy nezapomínejte na černou.

Ano, slyšíte správně –⁠ i v létě by černá barva měla dostat ve vašem šatníku prostor. Černá je totiž žádoucí v každém ročním období. Pokud byste se chtěla rozzářit, dolaďte outfit o barevné doplňky. I v tomto je černá barva skvělá.  

 

 

Je to ta nejvíce jednoduchá barva na kombinování. Rozhodně nemusíte být žádný fashion specialista, abyste zvládla černý outfit doplnit barevnými doplňky. Ale obráceně? Doplnit barevný outfit správnými doplňky je už vyšší dívčí…

Proč byste měla v létě vsadit na černou barvu oblečení?

 • Adios "koláčům" v podpaží
  Po černé barvě sáhnu pokaždé, když mě čeká nějaká důležitá, stresující schůzka. Opravdu nikdy bych si na schůzku v létě, kdy hrozí, že se můžu pěkně zapotit, nevzala barevné oblečení. První krok k úspěchu je zvolit černou, která je v letních dnech milosrdná v tom, že skryje všechny stresující neduhy jako jsou nežádoucí zpocená cédečka v podpaží.

 

 

 • Bronzová pokožka není na pořadu dne? No problem!
  Letní barvičky se skvěle hodí k opálené pleti. Pokud jste ale ještě nestihla nachytat ten správný bronz, černá barva to jistí. Tmavé odstíny vám dodají sebevědomí –⁠ ať už se v černé budete cítit jako osudová femme fatale, rockerka nebo "off duty” modelka.


 • Sázka na jistotu
  Černá barva je nejelegantnější barva všech barev, proto u černé funguje spousta tríčků, když z neformálního oblečení potřebujete narychlo udělat oblečení formální. Věřte, že v černé barvě nikdo nemá šanci vás nařknout, že jste přišla rovnou z koupáku (tedy žabky opravdu na společenštější události neberte nikdy. To ani černé šaty nemají šanci zachránit. V tom případě doporučuji žabky hodit do koše a použít výmluvu, že se vám roztrhl pásek u boty. Vše lepší než dorazit v žabkách :D).

 

 • Královna praktičnosti
  Co si budeme povídat –⁠ černá je nejlepší barva díky své praktičnosti. Heslo bílá aby bílou byla chápou všichni, ale jak dlouho vám tahle hláška vydrží? Kolikrát vůbec nechápu, kde se ten flek vzal a od čeho je. Ani bych nespočítala, jak často jsem byla vděčná, že jsem se rozhodla zrovna pro černý outfit, protože přeci jen obrovský flek na černé rovná se flek, o kterém vím jen já. 

 

 • Chcete zaujmout?
  Potřebujete se cítit sexy, ale nechcete působit prvoplánově? Zvolte černou! V černé se budete cítit přirozeně a navíc se skvělým střihem oblečení zaujmete v dobrém smyslu mnohem víc než s nejvíc sexy červenou na světě :)

 

O univerzálnosti černé mě ostatně přesvědčujete i vy, moje zákaznice. Už několikrát jsem od vás slyšela, že důvodem vrácení toho barevného kousku, který se vám tak líbil, je prostý fakt: tahle barva mi nesluší. Ale u černé? To mi nenapsal ještě nikdo, že by mu černá barva neslušela.

Návod, abyste na tohle léto nikdy nezapomněly, je jasný:
 

1) Cestovat (I výlety po Čechách se počítají!)

2) Jíst melouny, jahody, borůvky dokud neprasknete

3) Užívat si letní outfity! V zimě totiž ukážete maximálně tak kabát, tak na nic nečekejte a omrkněte naši novou letní kolekci.

 

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.